İski ekiplerinin insan boşluğundan faydalanarak yapmış olduğu yatırım çalışmaları sırasında bir kaza oluştu ve Kadıköy adeta göle döndü. Peki Kadıköy’de sular ne zaman gelecek?

İSKİ’nin yaptığı çalışma sırasında su borusunun patlatılmasıyla Rıhtım caddesi adeta göle döndü. İlçede pek çok mahalleyi etkilyen su kesintisi oluştu.

 11:00 sularında Rıhtım Caddesi’nde meydana gelen olayda, caddede altyapı çalışması yapıldığı sırada su borusu patladı. Cadde bir anda yoğun su nedeniyle göle döndü. Belediye ekipleri rögar kapaklarını açarak suyun tahliye olmasını bekledi. Cadde üzerinde iş yeri olan vatandaşlar işyerlerine su girmemesi için önlem aldı. Kadıköy istikameti trafiğe kapatılırken, iski ekiplerinin arıza onarım çalışması devam ediyor.

İSKİ, su kesintiden etkilenen mahallelere saat 21:00’e kadar su verilemeyeceğini açıkladı. Etkilenen mahalleler şu şekilde : Koşuyolu Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Acıbadem Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Eğitim Mahallesi

Bu tarz kesintlerin onarımının tahmin edilen saatlerden ileri olduğunu belirtebiliriz, tahmini onarım saati hakkındaki ve Kadıköy İski Su Kesintisi programındaki güncellemeleri, İstanbul Kadıköy su kesintisi sayfamızdan takip edebilirsiniz.


Merve Çelik

İşletme mezunu. Evli, 2 çocuk annesi. Evinde çocuklarına bakarken Güncel Kesintiler sitesi için haber ve bilgilendirme içerikleri üretiyor.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir