Gediz Elektrik Ege’nin incisi İzmir ve Manisa illerinde yaklaşık 3 milyon aboneye elektrik hizmeti sunan 2013′ te kurulan bir şirkettir. Aynı zamanda Anadolu’da bölge farkı gözetmeksizin tüm serbest tüketicilere dokunabilen şirket, ikili anlaşma yoluyla vatandaşlara elektrik tedarik hizmeti vermektedir. Kurumun görev tanımlaması: Kaliteli hizmet, üstün teknoloji, yetkin, eğitimli insan kaynağı, bütünleşik yönetim sistemi ve etkin kaynak yönetimi yaklaşımlarıyla başarılı olma gayretidir.

Gediz Elektrikte İndirimli Elektrik Var mı?

Avantaj tabii ki olmakta. Şirket çeşitli kampanyalar sunarak abonelerine kaliteli hizmet sunmanın yanında maddi olarak da farklı avantajlar oluşturmaktadır. Örneğin şirket, ticarethanelere aylık elektrik faturası 125 TL ve üzeri olanlara 12 ay sabit fiyat garantili elektrik kampanyası sunmaktadır. Bunun yanında 6 ay bedava 35 Mbps’e kadar olan limitsiz internet paketi sunmaktadır. Bu hizmet 2 yıl taahhüt kapsamında aylık 79.90 TL’ye alınabilmektedir. Bunun ilk 6 ayında alt yapıya uygunluk durumuna göre internet verilebilmektedir. Bu internet ücretsiz kullanılabiliyor. Ayrıca Gediz, Deniz Bank ile birlikte çalışmış: Üretimin bel kemiği olan çiftçinin fatura ödemelerini hasat dönemine erteleyip çiftçiyi özel faiz oranlarından faydalandırmıştır.

Şirketin internet sistemine girdiğinizde çeşitli sorularınıza cevap verecek birçok link bulunmaktadır. Aboneler oturdukları yerden kalkmadan sorunlarını dile getirip çözüm arayabilirler.

Şirketin Sosyal Sorumluluk Projeleri Var Mıdır?

Kurumun görevi elektrik dağıtımıdır fakat bu, bu kurum için çok küt bir görev tanımlaması olur. Zira kurum özellikle kanser üzerine çok eğilmiş ve LÖSEV’le ortak çalışmalar gerçekleştirmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi ile ortak çalışma yürütüp faaliyete geçirilen Yetenek Yönetimi Programı, İEÜ 3 ve 4. sınıf lisans öğrencilerini şirkette çalıştırarak onları iş hayatına hazırlayacak tecrübe ve pratiği vermeye çalışmıştır. Ayrıca Gediz Elektrik; 50 okula 50 laboratuvar kampanyası yapmış, bir okulda bir sınıfa sınıf kitaplığı oluşturmuş, enerji tasarrufu üzerine seminerler vermiş böylelikle eğitim alanında birçok faaliyet gerçekleştirmiştir.

Tüm bunlar göz önüne alındığında şirketin sosyal hayata getirmiş olduğu farklı, duyarlı anlayışla görevini sürdüren, sorumluluk sahibi örnek bir firma olduğu söylenebilir.


Ahmet Çınar

Siteler için kaliteli haber ve bilgi içeriği üretir. Bursa'da yaşıyor, hareketli yaşamayı seviyor. Yazı yazmayı, paylaşmayı seviyor.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir