cankaya
Yazar: Merve Çelik
[email protected]
Yayın : 26 Şubat 2024 Pazartesi 12:24

Çankayada Elektrik Kesintisi : 28/Şubat 2024

Başkent edaş resmi sitesi üzerinden 28 Şubat 2024 gününe ait Ankara elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Çankaya'nın bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Çankaya Başkent edaş elektrik kesinti programı listesi!
Çankayada Elektrik Kesintisi : 28/Şubat 2024

İli : Ankara
Elektrik Verilemeyecek Bölgeler : 2704, 2709 çayyolu
Kesinti Başlangıç Zamanı : 28/02/2024 Saati :09:00
Tahmini Kesinti Bitiş Zamanı : 28 Şubat - 2024 15:00 saatlerinde
Beklenen Kesinti Müddeti : 6 saat
İlçe : Çankaya
Elektrik Arıza Nedeni : Şebeke i̇yi̇leşti̇rme çalışmaları
Notlar : Belirtilen saatlerin dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek-Alçak gerilim elektrik şebekelerinde çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.
Ankara şehrine ait elektrik kesintileri buradadır. Ankara elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için yaşadığınız ilçeyi seçebilirsiniz.

Yenimahalle elektrik kesintisi Şereflikoçhisar elektrik kesintisi Sincan elektrik kesintisi Pursaklar elektrik kesintisi Polatlı elektrik kesintisi Nallıhan elektrik kesintisi Mamak elektrik kesintisi Kızılcahamam elektrik kesintisi

İlginizi Çekebilecek Benzer Kesintiler