Yazar: Merve Çelik
[email protected]
Yayın : 16 Mayıs 2020 Cumartesi 11:10

Ortahisar 16 Mayıs Cumartesi Tarihinde 3 Saat Su Kesintisi

16 Mayıs 2020 Cumartesi Trabzon su kesintisi programı açıklandı. Tiski'den alınan bilgilere göre Ortahisar'ı ilgilendiren su kesintisinin yaklaşık olarak 3 saat sürmesi bekleniyor. Herkesin evde kalmaya teşvik edildiği ve evde kal kampanyalarının yapıldığı korona virüs salgını günlerinde suların kesilmesi hayatı önemli ölçüde etkiliyor. 16 Mayıs 2020 tarihli su kesintisi ne zaman bitecek? Ortahisar'da su ne zaman gelecek? Tiski tarafından açıklanan bilgiler haberimizde. "Sular saat kaçta gelecek?" diye soran okurlarımıza su arızası hakkında bilgi vermek için hazırladığımız haberimizi okuyabilirsiniz.

Kesintinin Açıklaması : Si̇yamoğlu sokaktaki̇ arıza nedeni̇ i̇le aydınlıl evler mahallesi̇ni̇n bi̇r kısmında su kesi̇nti̇si̇ yaşanacaktır. şebeke hattı arızası
Kesinti Başlangıç : 16 Mayıs 2020 11:00 Saatinde
Su Ne Zaman Gelir? : 16-05-2020 Cumartesi Saati :14:00
İli : Trabzon
Hesaplanan Kesinti Müddeti : 3 saat
İlçesi : Ortahisar
Su Kesintisinin Etkilediği Bölgeler : Ortahısar aydınlıkevler mh.
Ek Bilgilendirme : Arızanın giderilmesinin ardından Tiski şebekesinin düşük kotlarında bulunan aboneler tarafından su kullanımı devam ettiği için şebekenin tamamen dolması zaman almaktadır. Ortahisar üst kotlarındaki abonelere suyun ulaşımı daha fazla zaman almaktadır.