Gizlilik Politikası

Güncel Kesintiler - Gizlilik Politikası
(16/07/2019)

Bu gizlilik politikası ile Güncel Kesintiler internet sitesi GuncelKesintiler.com (Gizlilik politikasında “GuncelKesintiler.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların GuncelKesintiler.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

GuncelKesintiler.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

GuncelKesintiler.com, kişisel bilgilerin ve GuncelKesintiler.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. GuncelKesintiler.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, GuncelKesintiler.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, GuncelKesintiler.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

GuncelKesintiler.com için verilerinizin güvenliği ve diğer ziyaretçilerin güvenliği bizim için çok önemlidir. Kişisel Verilerinizi kayıp ya da herhangi bir yasadışı işleme karşı korumak için teknik ve organizasyonel önlemler aldık. Şu şekilde tedbirler uyguladık: sunucularımızı güvenlik duvarları, SSL bağlantıları ve hassas verilerin şifrelenmesi yoluyla koruma. Bu liste ayrıntılı değildir.

GuncelKesintiler.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi GuncelKesintiler.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

GuncelKesintiler.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bu gizlilik ilkeleri, herhangi bir zamanda güncellenebilir. GuncelKesintiler.com, Gizlilik Politikası’nın güncellenmiş bir sürümünü web sitesi aracılığıyla yayınlayacaktır. Taraflar, bu Gizlilik Politikası’nda yapacağı değişikliklerden haberdar olmak ve tarafların Kişisel Verilerinizi nasıl koruma altına alacakları konusunda bilgi sahibi olmak için bu sayfayı zaman zaman kontrol etmenizi önerir. Bu Gizlilik Politikasını periyodik olarak gözden geçirmek ve güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak sizin sorumluluğunuzdadır.

GuncelKesintiler.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, GuncelKesintiler.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.