Yazar: Merve Çelik
[email protected]
Yayın : 08 Ekim 2020 Perşembe 09:18

Muğla Menteşede 10.10.2020 Elektrik Arıza Bilgisi

Adm elektrik resmi sitesi üzerinden 10 Ekim 2020 Cumartesi gününe ait Muğla elektrik kesintisi arıza ve planlı çalışma programını kamuoyu ile paylaştı. Buna göre Menteşe'nin bazı mahallelerinde belli bir saat diliminde çalışma yürütüleceğinden vatandaşlara elektrik verilemeyecek olduğu bildirildi. Vatandaşlar internet aracılığı ile "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularının yanıtını araştırmaya devam ediyor. İşte Menteşe Adm elektrik elektrik kesinti programı listesi!

Kesinti Nedeni : Arıza Onarım/bakım Ve Bakım Nedeniyle MENTEŞE İLÇESI ORHANIYE MAHALLESI ZIHNI DERIN CAD. BIR KISMI, CUMHURIYET CADDESI BIR KISMI, HASTANE CADDESI BIR KISMI, SAĞLIK-KIBRIS-YASEMIN-ORTANCA-PAPATYA-ZAMBAK SOKAKLARINDA ELEKTRIK KESINTISI Uygulanacaktır.
İl : Muğla
Kesintinin Başlama Zamanı : 10/10/2020 10:00:00 saatinde
Kesinti Bitiş Zamanı : 10-10-2020 Cumartesi Saati :15:00:00
Beklenen Elektrik Kesintisi Süresi : 5 saat
İlçe : Menteşe
Elektrik Kesintisinin Etkilediği Kesimler : Orhani̇ye mahallesi̇, caddeler/sokaklar menteşe i̇lçesı orhanıye mahallesı zıhnı derın cad. bır kısmı, cumhurıyet caddesı bır kısmı, hastane caddesı bır kısmı, sağlık-kıbrıs-yasemın-ortanca-papatya-zambak sokaklarında elektrık kesıntısı uygulanacaktır.