Yazar: Ahmet Çınar
[email protected]
Yayın : 22 Ekim 2020 Perşembe 18:49

26-10-2020 Muğla Menteşe Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır

Salgın hastalık olan corona virüs nedeniyle planlı elektrik kesintisi yaşanmayacağı kurumlar tarafından bildilirmişti ama planda olmayan elektrik arızaları ve arıza ihtimaline karşı onarım nedeni ile Menteşe için bir elektrik kesintisi haberimiz var. 1 mahalleyi etkileyen elektrik arızası için çalışmalar ne zaman bitecek? Adm elektrik tarafından açıklanan bilgilere göre elektrik arızasının 3 saat sürmesi bekleniyor. Kesintinin diğer bilgileri ve elektrik kesintisi programı haberimizde.

İlçe : Menteşe
Elektrik Verilemeyecek Yerler : Bayır maḣ, caddeler/sokaklar menteşe i̇lçesı bayır mahallesı bır kısmı, aksaz cad. cengız meral cad. h. tevfık oğlu cad. taner taşer cad. m.Ruşen özbek cad. muğla tıcaret odası bulvarı, saım gürsoy bulvarı (bayır sanayı), tolkar çamaşırhane, mehmet bayır, dsi̇, tba asğaç san, muğla çımento ve mıgros ötm müşterılerınde elektrık kesıntısı uygulanacaktır.
Kesinti Başlangıç Tarihi : 26 Ekim 2020 Saati :09:00:00
Beklenen Kesinti Bitişi : 26.10.2020 Saati :12:00:00
Arıza Nedeni : Yatırım Tesislerinin Devreye Alınması MENTEŞE İLÇESI BAYIR MAHALLESI BIR KISMI, AKSAZ CAD. CENGIZ MERAL CAD. H. TEVFIK OĞLU CAD. TANER TAŞER CAD. M.RUŞEN ÖZBEK CAD. MUĞLA TICARET ODASI BULVARI, SAIM GÜRSOY BULVARI (BAYIR SANAYI), TOLKAR ÇAMAŞIRHANE, MEHMET BAYIR, DSİ, TBA ASĞAÇ SAN, MUĞLA ÇIMENTO VE MIGROS ÖTM MÜŞTERILERINDE ELEKTRIK KESINTISI Yapılacaktır.
Şehir : Muğla
Elektrik Kesintisi Ne Kadar Sürecek? : 3 saat