Yazar: Ahmet Çınar
[email protected]
Yayın : 01 Ağustos 2020 Cumartesi 21:01
Güncelleme: 01 Ağustos 2020 Cumartesi 21:26

01/08 2020 Cumartesi İzmir/Foça'da Su Arıza Detayı

Foçalıların suları ne zaman gelecek? İzsu İzmir Foça'da 1 Ağustos 2020 Cumartesi gününde yaşanan su kesintisi detaylarını içermektedir. 7 mahalleyi etkileyen su arızası için çalışmalar ne zaman bitecek? Arıza ne kadar sürer? Neden olmuştur? Foça'ya ait kesintilere de ulaşılabilir.

Su Kesintisinden Etkilenen Yerler : Mustafa kemal atatürk, cumhuri̇yet, fevzi̇ çakmak
Meydana Gelen Kesintinin Açıklaması : Gencelli̇, kozbeyli̇ köyü , barbaros cd. , çakmaklı hacı mehmetçi̇ftli̇ği̇ küme evler, şahi̇ntepesi̇ donatkent, etki̇leni̇r gün i̇çi̇n ’ ’de terfi̇ i̇satasyonu, su kyuları mevki̇n ’ ’de elektri̇k kesi̇nti̇si̇ ve su aşırı kullanım yoğunluğu nedeni̇yle, depo su sevi̇yeleri̇ düşük olaması sebebi̇yle su kesi̇nti̇leri̇ yaşanabi̇lmektedi̇r.
İlçe : Foça
Kesinti Başlangıç : 01 Ağustos Cumartesi Saat :20:50
Su Ne Zaman Gelecek? : 02/Ağustos 2020 Saat :02:00
Şehri : İzmir
21:26 gelişmesi : Açıklamaya dair yapılan son güncelleme : GENCELLİ, KOZBEYLİ KÖYÜ , BARBAROS CD. , ÇAKMAKLI HACI MEHMETÇİFTLİĞİ KÜME EVLER, ŞAHİNTEPESİ DONATKENT, ETKİLENİR GÜN İÇİN ’ ’ ’ ’DE TERFİ İSATASYONU, SU KYULARI MEVKİN ’ ’ ’ ’DE ELEKTRİK KESİNTİSİ VE SU AŞIRI KULLANIM YOĞUNLUĞU NEDENİYLE, DEPO SU SEVİYELERİ DÜŞÜK OLMASI SEBEBİYLE SU KESİNTİLERİ YAŞANABİLMEKTEDİR.