cal
Yazar: Gökhan Çınar
[email protected]
Yayın : 12 Eylül 2023 Salı 02:39

12 Eylül Salı - 2023 Çal Denizli Elektrik Arıza Detayı

Hayatımız için olmazsa olmaz haline gelen elektriğin yokluğu birçok işi olumsuz etkileyebiliyor. Denizli'de yaşayanların evdeki elektrikli cihazlarının sağlıklı çalışması için Adm elektrik tarafından sürekli ve düzenli elektrik sağlanması gerekiyor. Adm elektrik, elektrik hatlarının düzenli çalışması için Çal'da çalışmalar yaparak zaman zaman elektrik kesintileri yapabiliyor. Bu haberimizde 12 Eylül Salı - 2023 Çal Denizli Elektrik Arıza Detayı detaylarına ulaşabilirsiniz.
12 Eylül Salı - 2023 Çal Denizli Elektrik Arıza Detayı

Elektrik Kesintisi Başlama Zamanı : 12 Eylül 2023 Saat :09:30
Planlanan Kesinti Bitiş Tarihi : 12-09-2023 Salı 15:30 saatlerinde
İlçe Bilgisi : Çal
İli : Denizli
Etkilenen Yerleşimler Ve Bölgeler: DENİZLER Mahallesi. Mah : 1. KUYUCAK Caddesi, 1.KUYUCAK YOLU, 2. KUYUCAK Caddesi, ARSLANLAR Sokak, ATATÜRK Caddesi, BAKLANLAR Sokak, CUMahallesiURİYET BLV., DENİZLİ Caddesi, DERE Sokak, GAZİ BLV., HACILAR Sokak, KAHRAMANLAR Sokak, KAYALAR Sokak, MEZARLIK Sokak.
Elektrik Arıza Sebebi : Şebeke Yenileme ve Bakım Çalışmaları
Hesaplanan Elektrik Kesintisi Süresi : 6 saat
Denizli şehrine ait elektrik kesintileri buradadır. Denizli elektrik kesintisi hakkında bilgi almak için yaşadığınız ilçeyi seçebilirsiniz.

Kale elektrik kesintisi Güney elektrik kesintisi Honaz elektrik kesintisi Tavas elektrik kesintisi Baklan elektrik kesintisi Buldan elektrik kesintisi

İlginizi Çekebilecek Benzer Kesintiler