Yazar: Gökhan Çınar
[email protected]
Yayın : 26 Şubat 2021 Cuma 15:48

Yenipazar 1-03-2021 Gününde Üç Saat Elektrik Kesintisi

Yenipazar'ın bazı bölgelerinde elektrikleri kesilen vatandaşların "Elektrikler ne zaman gelecek?" sorularına Osmangazi edaş'tan yanıt geldi. Bilecik 1 Mart 2021 elektrik kesintisi programına göre elektrik sorunu yaşayan Yenipazarlıların elektrik arızası yaklaşık 3 saat sürmesi planlanıyor. Osmangazi mahallesi ile birlikte 2 mahalle daha elektrik kesintisinden etkilenmekte.
Yenipazar 1-03-2021 Gününde Üç Saat Elektrik Kesintisi

İlçesi : Yenipazar
Şehir : Bilecik
Kesinti Başlangıç Vakti : 1 Mart Pazartesi 2021 Saati :15:00
Kesinti Ne Zaman Sonlanır? : 1/03/2021 Saati :18:00
Kesinti Nedeni : Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım tamirat çalışmaları nedeniyle 01.03.2021 15:00 01.03.2021 18:00 ve saat aralığında işaretlenen bölgelerde elektrik enerjisi kesintisi yaşanacaktır. CAFERLER ÜMİTLER : , GÖLPAZARI YENİPAZAR CADDE , ÜMİTLER KÖY SOKAĞI KÜME EVLER CAFERLER CAFERLER : , CAFERLER KÖY SOKAĞI KÜME EVLER , GÖLPAZARI YENİPAZAR CADDE ESENKÖY TEKECİLER : , TEKECİLER KÖY SOKAĞI KÜME EVLER ESENKÖY ESENKÖY : , ESENKÖY KÖY SOKAĞI KÜME EVLER , GÖLPAZARI YENİPAZAR CADDE 01.03.2021 Pazartesi günü 15:00 – 18:00 saat aralığında Bilecik İli, Gölpazarı Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan Gökçeler KÖK – Esenköy Cıkışi Enerji Nakil Hattı’nda Tesis çalışması yapılacağından işaretlenen gün ve saatlerde, Bilecik İli, Gölpazarı Belediyemiz sınırları içerisinde bulunan; Gölpazarı İlçesi’ nde bulunan; Gökçeler Köyü, Büyükbelen Köyü, Bedi Köyü, Türkmen Köyü, Kümbet Köyü, Dumanlar Köyü ile Yenipazar İlçesi’ ne Bağlı; Tekeciler Köyü, Caferler Köyü, Ümitler Köyü, Esenköy ile Özel Abonelerimiz olan; Kabeloğlu Mermer, Limar Mermer, Vimar Mermer, Ömer KİRAZ ve Sammersan MERMER, Doğaltaş Mermer, AZE MERMER Trafolarına enerji verilemeyecektir. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar zamanlanandan önce tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.
Tahmini Kesinti Müddeti : 3 saat
Bilgi Notu : Belirtilen saatlerin dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Osmangazi EDAŞ Şirketine ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek-Alçak gerilim elektrik şebekelerinde çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.
İlginizi Çekebilecek Benzer Kesintiler