Yazar: Gökhan Çınar
[email protected]
Yayın : 19 Nisan 2019 Cuma 03:50

24 Nisan 2019 Balıkesir/Susurluk Elektrik Kesintisi Planlanmaktadır -Uedaş-

Uedaş Balıkesir Susurluk ilçesinde 24 Nisan 2019 tarihinde planlanan elektrik kesintisi detaylarını içermektedir. Arıza ne kadar sürer? Neden olmuştur? Susurluk ilçesinde bugüne ait kesintilere de ulaşılabilir.

Kesinti Açıklaması : Aob Bakım Tamirat Çalışması sebebiyle belirtilen adreslere elektrik verilemeyecektir.
Kesinti Başlangıç Vakti : 24-04-2019 10:00 saatinde
Elektrik Ne Zaman Gelecek? : 24 Nisan - 2019 17:00 saatinde
Elektrik Kesintisinin Tahmini Süresi : 7 saat
İlçesi : Susurluk
Etkilenen Yerler : Köyler:sultançayır,azi̇zi̇ye,sülücek,babaköy,yıldız mahalleleri̇ özel müşteri̇ler çeti̇n kuter ali̇ osman demi̇rtaş vakfı ti̇cari̇ i̇şletmesi̇ taner yılmaz i̇brahi̇m kaya anka kümes sanayi̇ ve ti̇caret li̇mi̇ted şi̇rketi̇ şerafetti̇n polat si̇de teksti̇l turi̇zm i̇nş.Gıda.San.Ve dış ltd.Şti̇. yıldız tarımsalları botaş i̇zmi̇r şube müdürlüğü erkar petrol ürünleri̇ nakli̇ye gıda i̇nşaat sanayi̇ ti̇caret li̇mi̇ted şi̇rketi̇ has otomoti̇v yatırımve pazarlama anoni̇mşi̇rketi̇ mızrak gıda maddeleri̇ dağ.Paz.Ltd.Şti̇. fi̇kret şeker festi̇va outlet tesi̇sleri̇ petek petrol i̇nşaatsan.Ti̇c.Ve madenci̇li̇k ltd.Şti̇ turtat tohum ıslah ltd.Şti̇. galata deni̇z ürünleri̇ gıda hayvancılık dış ti̇caret li̇mi̇ted şi̇rketi̇ erşan akaryakıt i̇nş.Taah.Nak.San.Ve ti̇c.Ltd.Şti̇.
Şehir : Balıkesir
Not : Belirtilen saatlerin dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı ilan edilen enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabilir. Şirketimize ait enerjili ve enerjisiz durumda olan Yüksek-Alçak gerilim elektrik şebekelerinde çalışma müsaadesi alınmadan hangi amaçla olursa olsun çalışma yapılamaz.