Yazar: Merve Çelik
[email protected]
Yayın : 20 Mayıs 2020 Çarşamba 14:29

Su Kesintisi : 20-05-2020 Ortahisar / Trabzon

Salgın hastalık olan corona virüs nedeniyle planlı su kesintisi yaşanmayacağı kurumlar tarafından bildilirmişti ama planda olmayan su arızaları ve arıza ihtimaline karşı onarım nedeni ile Ortahisar için bir su kesintisi haberimiz var. 60 mahalleyi etkileyen su arızası için çalışmalar ne zaman bitecek? Tiski tarafından açıklanan bilgilere göre su arızasının 2 saat sürmesi bekleniyor. Kesintinin diğer bilgileri ve su kesintisi programı haberimizde.

Şehir : Trabzon
Kesinti Ne Kadar Sürecek? : 2 saat
İlçe : Ortahisar
Kesinti Başlangıç Vakti : 20 Mayıs-2020(Çarşamba) 14:00 saatinde
Su Kesintisi Ne Zaman Biter? : 20 Mayıs - Çarşamba 16:00 Saatinde
Arıza Nedeni : Ortahısar aktoprak mah., ortahısar aydınlıkevler mah., ortahısar bahçeci̇k mah., ortahısar bengi̇su mah., ortahısar beştaş mah., ortahısar boztepe mah., ortahısar çamoba mah., ortahısar deği̇rmendere mah., ortahısar esentepe mah., ortahısar fati̇h mah., ortahısar gazi̇paşa mah., ortahısar i̇nönü mah., ortahısar karşıyaka mah., ortahısar kurtuluş mah., ortahısar soğuksu mah., ortahısar toklu mah., ortahısar yalı mah., ortahısar yeni̇cuma mah., ortahısar yeni̇mahalle mah., ortahısar yeşi̇ltepe mah., ortahısar 1 nolu beşi̇rli̇ mah., ortahısar 1 nolu erdoğdu mah., ortahısar 2 nolu beşi̇rli̇ mah., ortahısar 2 nolu erdoğdu mah., ortahısar 3 nolu erdoğdu mah. çömlekçı mahallesi̇ li̇man ıçınden ana i̇sale hattınındaki̇ arıza nedenıyle beli̇rti̇len mahallelerde su kesi̇nti̇si̇ yaşanacaktır..
Su Kesintisi Yaşanacak Yerler : Şebeke hattı arızası
Uyarı : TISKI yetkilileri, arıza giderilme saatinin konuma ve arıza büyüklüğüne göre birkaç saat farklılık gösterebileceğini belirttiler.