Yazar: Gökhan Çınar
[email protected]
Yayın : 16 Ocak 2021 Cumartesi 03:09

20 Ocak 2021 Bartın Merkez Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır

Salgın hastalık olan corona virüs nedeniyle planlı elektrik kesintisi yaşanmayacağı kurumlar tarafından bildilirmişti ama planda olmayan elektrik arızaları ve arıza ihtimaline karşı onarım nedeni ile Merkez için bir elektrik kesintisi haberimiz var. Topallar mahallesi ile birlikte 6 mahalle daha elektrik kesintisinden etkilenmekte. Başkent edaş tarafından açıklanan bilgilere göre elektrik arızasının 8 saat sürmesi bekleniyor. Kesintinin diğer bilgileri ve elektrik kesintisi programı haberimizde.
20 Ocak 2021 Bartın Merkez Elektrik Kesintisi Yaşanacaktır

Kesintinin Başlama Zamanı : 20 Ocak - 2021 Saat :08:45
Kesintinin Bitiş Vakti : 20.01.2021 Saat :16:45
Kesintinin Tahmini Süresi : 8 saat
Şehri : Bartın
Elektrik Kesintisi Yaşanacak Bölgeler : K AHMETPAŞA, KARAKADI AHMETPAŞA, KINALIOĞLU KARAMAZAK, İMAMOĞLU ULUGEÇİTAMBARCI, ÇAVUŞ ULUGEÇİTAMBARCI, ULUGEÇİTAMBARCI, MOLLA ULUGEÇİTAMBARCI, TOPALLAR ULUGEÇİTAMBARCI, ESENLER, ESENLER ULUGEÇİTKADI, ULUGEÇİTKADI, MUSAKALFAOGLU ULUGEÇİTKADI, TABAKLAR ULUGEÇİTKADI, AHATLI ULUGEÇİTKADI, UZUNLAR ULUGEÇİTKADI, SAKAOĞLU ULUGEÇİTKADI Sokağı
Kesintinin Nedeni : Sürdürülebilir enerji sağlamak amacıyla planlı bakım onarım ve bakım ve yatırım faaliyetleri gerçekleştirmektedir.
İlçe : Merkez
Başkent EDAŞ Notu : Elektriğiniz tekrar gelene dek, her türlü pahalı elektrikli cihazın fişini çekin. Aksi takdirde Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketi sorumluluk kabul etmemektedir.